Kontakty

Kancelář:

Ctiradova 22

643 00 Brno-Chrlice

Mobil.: +420 604 612 203

Tel: +420 539 085 002

E-mail: info@mojehodinky.cz

O nás

Vítejte v internetovém obchodě mojehodinky.cz. Jsme obchodní firma, založena roku 2004 složena z mladého kreativního tymů, který propadl originálním a nadčasovým časomírám.

V naší nabídce najdete hodinky pro náročné a odvážné v dokonalém zpracování do nejmenšího detailu jako jsou hodinky značky Invicta a Lip. I odvážné hodinky občas potřebují společenské, konzervativní sourozence, které nabízí značka Certus. A dámy neodolají nabíce značky Girl Only, hodinky které jsou pro každou příležitost i náladu.

Hodinky zakoupeny na našem e-shopu jsou se všemi řádnými náležitostmi - český záručním list a český návod. Zároveň garantujeme vlastní servisní centrum, což může být důležité především u dražších značek. Záruční servis u hodinek Invicta zakoupených u nás Vás nestojí ani korunu.

Předem děkujeme za projevený zájem

Tým Manilla (provozovatel webu)

 

Pánské hodinky

Výrobce: Lip Revival 70´s

Naše cena: 7290 Kč

Úvodní stránka| Jak nakupovat| Kontakty| O nás| Obchodní podmínky| Mapa stránek

Hodinky jaké jinde nenajdete! Luxusní hodinky, exkluzivní hodinky, dámské a pánské hodinky, dětské - dívčí a chlapecké hodinky, hodinky Certus, Esprit, Invicta, Lancaster, Longboard, Nixon, Puma, Rica Lewis, retro hodinky, ocelové hodinky, zlacené hodinky, hodinky diamantové, digitální, dětské, keramické, kovové pásky, kožené pásky, potápěčské, pryžové, stříbrný kov, žlutý kov